lojtarë të ri vetëm. 40x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10. depozitë. Slot games vetëm. T-së dhe C-së zbatohen. $€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.