e martë Match

Kthehu mbrapa
e martë Match

Slot Casino Fruity sjell në pragun tuaj një shans të mrekullueshëm për të fituar të mëdha duke luajtur slot Cleopatra në kazino e tyre në internet të martën gjatë orëve të lumtur. Orët lumtur të fillojë nga 18.00 te 22.00 BST. Aty eshte nje 20 rrotullime falas ofrojnë në depozitën e parë prej £ 20 në çdo martën gjatë muajit gusht. por mos harroni, keni të drejtë të luajë me vetëm një bonus në një kohë.

The e martë Match Oferta promovimin gjithashtu vjen me kërkesat e caktuara wagering që duhet të plotësohen para se ju mund të fitojnë ndonjë para të lëngshme. Ju duhet të shpenzojnë 30x e bonusit në disa lojëra elektronike të ofruara në kazino para tërheqjes së të gjitha fondet. Në qoftë se ju tërheqë fondet para përmbushjen e këtyre kërkesave, që ju të merrni për të humbur të gjitha të fitojë bonus tuaj. Ju nuk mund të konvertohet shumë se 4x të fitojë shuma në të holla në çdo rast. Nëse specifikimet wagering nuk janë takuar gjatë një periudhe prej 7 ditë, kazino ka të drejtë të anuloj bonus në llogaritë tuaja. The e martë Match promovimin rrotullime falas të marrë 3 ditë për të reflektuar në llogarinë tuaj pas fitores. Vetëm mbajtësit e llogarisë të vlefshme moshës 18 dhe mbi të mund të përfitojnë nga e martë Match Oferta promovimin.

KUSHTET DHE RREGULLAT për të martën MATCH