Kushtet për Bonaza Match Mega


lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10. depozitë. vetëm lojërat slot.T S AND C'S zbatohen. $€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

 
 • Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose mbi.
 • Ky promovim do të jetë aktiv në mes të 00:01 dhe 23:59 12th-14 & 26th-janar 28 2018.
 • GMT është ekuivalente e -8.30hrs ACST, PTZ + 8orë
 • Për t'u kualifikuar për bonus, lojtarët duhet të depozitojë një minimum prej $20
 • Një bonus i 50% i depozitimin tuaj të parë për atë ditë deri në një maksimum prej $100 do të shtohet në llogarinë tuaj.
 • Ky promovim do të jetë e vlefshme vetëm në depozitimin tuaj të parë të periudhës promovuese.
 • Bonuset mund të marrin deri në tre ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 • Kërkesat standarde wagering e 30x shuma e bonusit të aplikojnë para bonusit është konvertuar në para të gatshme ose ndonjë fitimet përkatëse mund të tërhiqet.
 • Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në lojërat e fatit të caktuara.
 • Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 • 4x Konvertimi: shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus të holla do të jetë i mbuluar në 4x shuma bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 • Vetëm wagers bëra në lojëra të vërtetë të parave do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering. Wagers bëra në Luaj për lojra falas nuk do të llogariten drejt kërkesave wagering.
 • Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.
 • Fondet bonus janë të përjashtuar dhe në gjendje që do të përdoret në lojërat e mëposhtme: Dracula, Guns 'N’ faqekuq, Jimi Hendrix, Fortune Divine, Njeriu i padukshëm, Isle O'Plenty, Gong Xi Fa Cai, më shumë Monkeys, Genie Jackpots, Justice League, ordinancë, mbinjeri, Flash, Lantern green, Një Mbrëmje me Holly Madison, psikopat, James Dean, Pig Wizard, Thunderstruck II, Baccarat, shkop polici, Cats, chilli Gold, Roulette european, Fatet e Spartës, i Artë, Gorilla Go Wild, Hi-Low Blackjack, Hi-Low Gambler, Hooks Hero, Jackpot Jester Wild Ikonë, JJ50K, Baccarat jetojnë, Blackjack jetojnë, Roulette jetojnë, Lucky Larry Lobstermania, MegaJackpots Cleopatra, Megajackpots Siberian Storm, Megajackpots Star Lanterns, Megajackpots Wolf Run, Fitore përbindësh, Motorhead, American Roulette, Blackjack Classic, Oasis Poker, ponton, Texas Holdem, Putrat e Fury, Planet e Apes, Sekretet e Atlantis, Slots-o-Gold, Spin Magjistare, Starmania, avulli Kulla, Super Diamond Deluxe, super Spinner, Top Cat, Ultimate X Pesë Luaj Poker, Vikings e Fortune, Winstar, Kope ujqish, Worms dhe Harley Davison Freedom Tour.
 • Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë, ju lutem shkoni në seksionin e profilit tim për të parë të gjithë radhën tuaj bonus
 • standard Termat dhe Kushtet zbatohen.
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 • Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.
 • Ju lutemi të rrezikoj me përgjegjësi. vizitë www.begambleaware.org për më shumë informacion.