Termat dhe Kushtet e Javës Pashkëve

Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose mbi.

GMT është ekuivalente e -9.30hrs ACST, KJO -1hr, PTZ + 8orë

This promotion will be active on 13thApril 2017 (GMT).

Për t'u kualifikuar për bonus, players must have received this email and deposit a minimum of £10 using the bonus code “20VINCI”‘

Një bonus i 20 Vishet do të shtohet në llogarinë tuaj.

These Spins will be worth 20p and valid on Da Vinci Diamonds.

Lojtaret do të marrin secili një maksimum prej 20 free spins on Da Vinci Diamonds on their first deposit within in the promotion period.

Rrotullime falas mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.

In order to activate the spins players must launch Da Vinci Diamonds only

Të gjitha fitimet fituara nga vishet do të shpërblehen në fondet bonus dhe të kryejë një kërkesë wagering të 30x shumën totale të fituara bonus

This promotion will be active on 14th April 2017 (GMT).

Për t'u kualifikuar për bonus, player would of received this email, make a deposit a minimum of £10 using the bonus codeMATCH100

Një bonus i 100% of your first deposit of that day up to a maximum of £100 will be added to your account.

This bonus is only available on the first deposit in the promotional period

Bonuses can take up to 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.

Standard wagering requirements of 30x the bonus amount apply before the bonus or any capped winnings can be withdrawn.

Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në lojërat tona të fatit.

Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.

Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.

Vetëm wagers bëra në lojëra të vërtetë të parave do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering. Wagers bëra në Luaj për lojra falas nuk do të llogariten drejt kërkesave wagering.

Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.

This promotion will be active on 15th April 2017 (GMT).

Për t'u kualifikuar për bonus, players must have received this email and deposit a minimum of £10 using the bonus codeCLEO50

Një bonus i 50 Vishet do të shtohet në llogarinë tuaj.

These Spins will be worth 20p and valid on Cleopatra

Lojtaret do të marrin secili një maksimum prej 50 free spins on Cleopatra on their first deposit within in the promotion period.

Rrotullime falas mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.

In order to activate the spins players must launch Cleopatra only

Të gjitha fitimet fituara nga vishet do të shpërblehen në fondet bonus dhe të kryejë një kërkesë wagering të 30x shumën totale të fituara bonus

This promotion will be active on 16th April 2017 (GMT).

Për t'u kualifikuar për bonus, player would of received this email, make a deposit a minimum of £10 using the bonus codeBOOSTED

Një bonus i 50% of your first deposit of that day up to a maximum of £250 will be added to your account.

This bonus is only available on the first deposit in the promotional period

Bonuses can take up to 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.

Standard wagering requirements of 30x the bonus amount apply before the bonus or any capped winnings can be withdrawn.

Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në lojërat tona të fatit.

Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.

Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.

Vetëm wagers bëra në lojëra të vërtetë të parave do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering. Wagers bëra në Luaj për lojra falas nuk do të llogariten drejt kërkesave wagering.

Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.

This promotion will be active on 17th April 2017 (GMT).

Për t'u kualifikuar për bonus, players must have received this email and deposit a minimum of £10 using the bonus code “STAR25”

Një bonus i 25 Vishet do të shtohet në llogarinë tuaj.

Këto Vishet do të jetë 10p vlerë dhe të vlefshme për Starburst

Lojtaret do të marrin secili një maksimum prej 25 free spins on Starburst on their first deposit within in the promotion period.

Rrotullime falas mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.

In order to activate the spins players must launch Starburst only

Të gjitha fitimet fituara nga vishet do të shpërblehen në fondet bonus dhe të kryejë një kërkesë wagering të 30x shumën totale të fituara bonus

This bonus will be active 18th April 2017 (GMT).

To be eligible for a 50% up to £50 Bonus and 10 bonus spins, players must deposit a minimum of £10 using the bonus codeCLEOMATCH

Një bonus i 50% of your first deposit up to a maximum of £50 will be added to your account.

Standard wagering requirements of 30x the bonus amount apply before the bonus or any capped winnings can be withdrawn.

This promotion will only be valid on your first deposit of the promotional period only.

The spins will be worth 20p and valid on Cleopatra

Lojtaret do të marrin secili një maksimum prej 10 spins on Cleopatra

rrotullime falas dhe shpërblimet mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.

Në mënyrë për të aktivizuar vishet lojtarët duhet të nisë Cleopatra

Të gjitha fitimet fituara nga vishet do të shpërblehen në fondet bonus dhe të kryejë një kërkesë wagering të 30x shumën totale të fituara bonus.

This promotion will be active on 19th April 2017 (GMT).

Për t'u kualifikuar për bonus, player would of received this email, make a deposit a minimum of £10 using the bonus codeMATCH200

Një bonus i 200% of your first deposit of that day up to a maximum of £40 will be added to your account.

This bonus is only available on the first deposit in the promotional period

Bonuses can take up to 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.

Standard wagering requirements of 30x the bonus amount apply before the bonus or any capped winnings can be withdrawn.

Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në lojërat tona të fatit.

Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.

Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.

Vetëm wagers bëra në lojëra të vërtetë të parave do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering. Wagers bëra në Luaj për lojra falas nuk do të llogariten drejt kërkesave wagering.

Vetëm wagering në këto lojëra: Triple Red Hot 7’s Free Games, She’s a Rich Girl, Texas Tea, Triple Diamond, 100,000 piramidë, Capt. Quid’s Treasure Quest, Pharaoh’s Fortune, Cleopatra, Da Vinci Diamonds, Diamond Queen, Hot Roll Super Times Pay, Medieval Money, Nouveau Riche, Shamrockers Eire to Rock, Vegas Baby!, Cats, Kitty Glitter, Noah’s Ark, Nordic Heroes, Silent Movie, Pixies of the Forest, Dritare e zezë, Cash Coaster, Cleopatra PLUS, Coyote Moon, Da Vinci Diamonds Luaj Dual, Firehouse Hounds, Golden Goddess, Goldify, Masques of San Marco, Treasures of the Pyramids, Wolf Run, Miss Red, Miss White, Bubble Craze, Day of the Dead, Family Guy, Fire Horse, Fire Opals, Garden Party, Ghostbusters, Jungle Golden, Grand Monarch, Cash Coaster, Cleopatra PLUS, Coyote Moon, Da Vinci Diamonds, Dual Play, Firehouse Hounds, Golden Goddess, Goldify, Masques of San Marco, Mayan Riches, Treasures of the Pyramids, Wolf Run, Miss Red, Miss White, Bubble Craze, Day of the Dead, Family Guy, Fire Horse, Fire Opals, Garden Party, Ghostbusters, Jungle Golden, Grand Monarch, Gypsy Hëna, Hexbreaker 2, In BloomJeopardy!, Prowling Panther, Siberian Storm, Wheel of Fortune® On Tour, Wheel of Fortune® Triple Extreme Spin, Wheel of Fortune® Ultra5Reels, Lucky Larry’s Lobstermania 2Natural Powers, Pacific Paradise, Sherlock Holmes The Hunt for BlackwoodtokidokiLucky Town, Transformers Battle for Cybertron, Candy Bars, Crown of Egypt, Treasures of Troy, 1421 Voyages e Zheng He, 100 Ladies, 100 Pandas, Apollo Rising, StinkinRich, Wolf Rising, Western Belles, Starburst, Quest Gonzo-së, Twin Spin, Spinata Grande, piramidë, Riches derrkuc, Jack Hammer, grepa Heroes, verboj Me, Neon Stax, Jack and The Beanstalk, fitimtar, Reel Rush, Lights, Disco vishet, Koi Princess, Mythic Maiden, Sparks, stickers, Magic Portale, Blackjack Classic, Shop fruta, Flowers, avulli Kulla, rrahje me grushte, Angler Lucky, Arratisjes Tornado Farm, Subtopia, Jack Hammer 2, Big Bang, Mbreti i Slots, Shkëlqim, Master i Misterit, Drive, Aloha, Champions Cup, Nrvna, Kur Derra Fly, Sekretet e Atlantis, Legends përrallë:Red Riding Hood, kryekomandantëve:Kristal e pushtetit, Sekretet e Krishtlindjeve, Joker Pro will count towards the reduction of the wagering requirement.

Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.

Të kuletat e mëposhtme do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering dhe në këtë mënyrë: Cash Real, Bonus dhe pastaj Bonuset FreeSpin.

Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.

Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 7 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, e mbetur e fondeve bonus nga ky promovim do të hiqen nga llogaria juaj.

kreditë bonus janë të përjashtuar dhe në gjendje që do të përdoret në lojërat e mëposhtme: Aliens, Dracula, Guns 'N’ faqekuq, Jimi Hendrix, Parku Jugor, South Park Reel Chaos, Fortune Divine, Njeriu i padukshëm, Cleopatra MegaJackpot, Siberian Storm Megajackpot, Megajackpots Isle O'Plenty, Wolf Run Megajackpot, Star Lanterns Megajackpot, Gong Xi Fa Cai, Më shumë Monkeys Jackpot Stellar, Genie Jackpots, Winstar, Justice League, ordinancë, mbinjeri, Flash, Lantern green, Një Mbrëmje me Holly Madison, psikopat, James Dean, Pig Wizard, Thunderstruck II and Avalon.

Menaxhimi i rezervon të drejtën të refuzojë ndonjë pagesë promovues nëse beson se promovimi ka qenë të abuzuar dhe / ose kur kushtet e ofertës nuk janë plotësuar.

Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë. Ju lutem shkoni tek “profil” Seksioni për të shqyrtuar të gjithë në pritje radhë tuaj bonus.

Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.

standard Kushtet & Kushtet zbatohen.

Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.