Kushtet për Twin Spin


lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10. depozitë. Slot games only.T S AND C'S zbatohen. $€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

 
 • Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose mbi.
 • Ky promovim do të jetë aktiv në mes të 00:01 12/01/2018 dhe 23:59 14/01/2018 . BST / GMT është ekuivalente e -8.30hrs ACST, PTZ + 8orë
 • Për t'u kualifikuar për bonus, lojtarët duhet të ketë marrë këtë e-mail dhe të depozitojë një minimum prej £ 10 duke përdorur kodin e bonusit: TS20 Një bonus prej 20 Vishet do të shtohet në llogarinë tuaj.
 • Këto Vishet do të jetë me vlerë £ 0,10 dhe e vlefshme në Twin Spin Lojtaret luksoz do të marrin secili një maksimum prej 20 BONUS vishet në £ 0,10 në depozitë e tyre të parë brenda në periudhës së promovimit.
 • Vishet bonus mund të marrin deri në tre ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 • Në mënyrë për të aktivizuar lojtarët vishet duhet të nisë binjake vishet Deluxe
 • Të gjitha fitimet fituara nga vishet do të shpërblehen në fondet bonus dhe të kryejë një kërkesë wagering të 30x shumën totale të fituara bonus.
 • Vetëm wagering në lojërat e fatit contirbute drejt kërkesat tuaja wagering. Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë.
 • Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë. Vetëm fondet Bonus kontribuojë në drejtim të plotësimit të kërkesës tuaj wagering
 • Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari. Pasi kredituar rrotullime tuaja bonus mbetet e vlefshme për 7 ditë.
 • Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, të gjitha fondet e mbetura bonus konvertuar nga ky promovim do të hiqen nga llogaria juaj pas 28 ditë.
 • Fondet bonus janë të përjashtuar dhe në gjendje që do të përdoret në lojërat e mëposhtme: Dracula, Guns 'N’ faqekuq, Jimi Hendrix, Fortune Divine, Njeriu i padukshëm, Isle O'Plenty, Gong Xi Fa Cai, më shumë Monkeys, Genie Jackpots, Justice League, ordinancë, mbinjeri, Flash, Lantern green, Një Mbrëmje me Holly Madison, psikopat, James Dean, Pig Wizard, Thunderstruck II, Baccarat, shkop polici, Cats, chilli Gold, Roulette european, Fatet e Spartës, i Artë, Gorilla Go Wild, Hi-Low Blackjack, Hi-Low Gambler, Hooks Hero, Jackpot Jester Wild Ikonë, JJ50K, Baccarat jetojnë, Blackjack jetojnë, Roulette jetojnë, Lucky Larry Lobstermania, MegaJackpots Cleopatra, Megajackpots Siberian Storm, Megajackpots Star Lanterns, Megajackpots Wolf Run, Fitore përbindësh, Motorhead, American Roulette, Blackjack Classic, Oasis Poker, ponton, Texas Holdem, Putrat e Fury, Planet e Apes, Sekretet e Atlantis, Slots-o-Gold, Spin Magjistare, Starmania, avulli Kulla, Super Diamond Deluxe, super Spinner, Top Cat, Ultimate X Pesë Luaj Poker, Vikings e Fortune, Winstar, Kope ujqish, Worms dhe Harley Davison Freedom Tour.
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën të refuzojë ndonjë pagesë promovues nëse beson se promovimi ka qenë të abuzuar dhe / ose kur kushtet e ofertës nuk janë plotësuar.
 • Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë. Ju lutem shkoni tek profili seksion për të shqyrtuar të gjithë radhë tuaj në pritje bonus.
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak. standard
 • Kushtet & kushte zbatohen.
 • Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.