Услови и правила на Велигден недела

Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.

GMT е еквивалент на ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8часот

This promotion will be active on 13thApril 2017 (GMT).

За да се квалификува за бонус, players must have received this email and deposit a minimum of £10 using the bonus code “20VINCI”‘

Бонус од 20 Вртења ќе биде додадена на вашата сметка.

These Spins will be worth 20p and valid on Da Vinci Diamonds.

секое играчи ќе добијат максимум 20 free spins on Da Vinci Diamonds on their first deposit within in the promotion period.

Слободен врти може да потрае до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.

In order to activate the spins players must launch Da Vinci Diamonds only

Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени

This promotion will be active on 14th April 2017 (GMT).

За да се квалификува за бонус, player would of received this email, make a deposit a minimum of £10 using the bonus codeMATCH100

Бонус од 100% of your first deposit of that day up to a maximum of £100 will be added to your account.

This bonus is only available on the first deposit in the promotional period

Bonuses can take up to 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.

Standard wagering requirements of 30x the bonus amount apply before the bonus or any capped winnings can be withdrawn.

Бонус средства заработени од оваа промоција, може да се користи само за да игра на нашата Слот за игри.

Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.

Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.

Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.

Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.

This promotion will be active on 15th April 2017 (GMT).

За да се квалификува за бонус, players must have received this email and deposit a minimum of £10 using the bonus codeCLEO50

Бонус од 50 Вртења ќе биде додадена на вашата сметка.

These Spins will be worth 20p and valid on Cleopatra

секое играчи ќе добијат максимум 50 free spins on Cleopatra on their first deposit within in the promotion period.

Слободен врти може да потрае до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.

In order to activate the spins players must launch Cleopatra only

Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени

This promotion will be active on 16th April 2017 (GMT).

За да се квалификува за бонус, player would of received this email, make a deposit a minimum of £10 using the bonus codeBOOSTED

Бонус од 50% of your first deposit of that day up to a maximum of £250 will be added to your account.

This bonus is only available on the first deposit in the promotional period

Bonuses can take up to 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.

Standard wagering requirements of 30x the bonus amount apply before the bonus or any capped winnings can be withdrawn.

Бонус средства заработени од оваа промоција, може да се користи само за да игра на нашата Слот за игри.

Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.

Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.

Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.

Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.

This promotion will be active on 17th April 2017 (GMT).

За да се квалификува за бонус, players must have received this email and deposit a minimum of £10 using the bonus code “STAR25”

Бонус од 25 Вртења ќе биде додадена на вашата сметка.

Спиновите ќе биде во вредност од 10 пени и важи на Активните

секое играчи ќе добијат максимум 25 free spins on Starburst on their first deposit within in the promotion period.

Слободен врти може да потрае до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.

In order to activate the spins players must launch Starburst only

Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени

This bonus will be active 18th April 2017 (GMT).

To be eligible for a 50% up to £50 Bonus and 10 bonus spins, players must deposit a minimum of £10 using the bonus codeCLEOMATCH

Бонус од 50% of your first deposit up to a maximum of £50 will be added to your account.

Standard wagering requirements of 30x the bonus amount apply before the bonus or any capped winnings can be withdrawn.

This promotion will only be valid on your first deposit of the promotional period only.

The spins will be worth 20p and valid on Cleopatra

секое играчи ќе добијат максимум 10 spins on Cleopatra

Слободни врти и бонуси може да потрае до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.

За да ја активирате врти играчите мора да започне Клеопатра

Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени.

This promotion will be active on 19th April 2017 (GMT).

За да се квалификува за бонус, player would of received this email, make a deposit a minimum of £10 using the bonus codeMATCH200

Бонус од 200% of your first deposit of that day up to a maximum of £40 will be added to your account.

This bonus is only available on the first deposit in the promotional period

Bonuses can take up to 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.

Standard wagering requirements of 30x the bonus amount apply before the bonus or any capped winnings can be withdrawn.

Бонус средства заработени од оваа промоција, може да се користи само за да игра на нашата Слот за игри.

Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.

Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.

Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.

Само wagering на овие игри: Triple Red Hot 7’s Free Games, She’s a Rich Girl, Texas Tea, Triple Diamond, 100,000 пирамида, Capt. Quid’s Treasure Quest, Pharaoh’s Fortune, Клеопатра, Да Винчи Дијамантите, Diamond Queen, Hot Roll Super Times Pay, Medieval Money, Nouveau Riche, Shamrockers Eire to Rock, Vegas Baby!, Cats, Kitty Glitter, Noah’s Ark, Nordic Heroes, Silent Movie, Pixies of the Forest, Црна вдовица, Cash Coaster, Cleopatra PLUS, Coyote Moon, Да Винчи Дијамантите Dual Play, Firehouse Hounds, Златната божица, Goldify, Masques of San Marco, Treasures of the Pyramids, Wolf Run, Miss Red, Miss White, Bubble Craze, Day of the Dead, Фамилијарен тип, Fire Horse, Fire Opals, Garden Party, Ghostbusters, Златен џунглата, Grand Monarch, Cash Coaster, Cleopatra PLUS, Coyote Moon, Да Винчи Дијамантите, Dual Play, Firehouse Hounds, Златната божица, Goldify, Masques of San Marco, Mayan Riches, Treasures of the Pyramids, Wolf Run, Miss Red, Miss White, Bubble Craze, Day of the Dead, Фамилијарен тип, Fire Horse, Fire Opals, Garden Party, Ghostbusters, Златен џунглата, Grand Monarch, Циган Месечината, Hexbreaker 2, In BloomJeopardy!, Prowling Panther, Siberian Storm, Wheel of Fortune® On Tour, Wheel of Fortune® Triple Extreme Spin, Wheel of Fortune® Ultra5Reels, Lucky Larry’s Lobstermania 2Natural Powers, Pacific Paradise, Sherlock Holmes The Hunt for BlackwoodtokidokiLucky Town, Transformers Battle for Cybertron, Candy Bars, Crown of Egypt, Treasures of Troy, 1421 Патувања на Женг Хе, 100 Ladies, 100 Pandas, Apollo Rising, StinkinRich, Wolf Rising, Западен Belles, Активните, Потрагата интервјуа е, близнак спин, Spinata Grande, пирамида, свинче Богатството, Џек Перфоратори, куки херои, ме заслепуваат, неонски Стакс, Џек и Beanstalk, Победоносец, ролна Раш, светла, диско врти, Koi принцезата, митски Maiden, Спаркс, Налепници, Магијата Портали, Блек Џек Класик, овошје Магазин, цвеќе, пареа кула, тепачка, Лаки риболовецот, Торнадо фарма бегство, Subtopia, Џек Перфоратори 2, Големата експлозија, Кралот на слотови, Свети, Господар на Тајната, Возење, Aloha, куп на шампионите, Nrvna, Кога свињите летаат, Тајните на Атлантис, бајка Легенди:Црвенкапа, Команданти:Кристали на енергија, Тајните на Божиќ, Joker Pro will count towards the reduction of the wagering requirement.

Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.

Следните паричници ќе придонесе кон барањето за wagering и во овој редослед: Реал Пари, Бонус и потоа FreeSpin Бонусите.

Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.

Откако кредитираат бонус останува да важи за 7 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства од оваа промоција ќе бидат отстранети од вашиот профил.

Бонус кредити се ослободени и не може да се користи на следниве игри: вонземјани, Дракула, Guns 'N’ рози, Џими Хендрикс, Јужен Парк, South Park Reel Chaos, Божествена Fortune, На невидлив човек, Клеопатра MegaJackpot, Сибирски Бура Megajackpot, Megajackpots Isle O'Plenty, Волкот Испратена Megajackpot, Star Фенери Megajackpot, Гонг Кси Каи Фа, Повеќе Мајмуни Ѕвездената Джакпот, Genie Джакпот, Winstar, правда лига, Бетмен, Супермен, Флеш, зелена фенер, Една вечер со Холи Медисон, психо, Џејмс Дин, Волшебникот за прасе, Thunderstruck II and Avalon.

Управување го задржува правото да ги задржи промотивни плаќање ако смета дека промоцијата е злоупотребена и / или каде условите на понудата не се исполнети.

Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време. Ве молам одете на “профил” дел за да ги видиш вашиот целиот тек бонус дното.

Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.

стандард Услови & Услови се применуваат.

управување со одлука е конечна во сите случаи.